Ukrainska

English / Deutsch / Español / Русский / Svenska / Српски / Hrvatski

Ми бажаємо жити у суспільстві в якому не існує терористичної загрози, цензури, незгоди або недовіри між людьми.

Нещодавні напади во Франції нагадує нам як виглядає світ сьогодні, і що ми не повинні cприймати наші права і нашу безпеку як належне. Як і багато інших країн Європи, ми турбуємося сьогодні про те що іноземні конфлікти все частіше імпoртуються до нашої частини світу. Як наслідок цього, поширюється панікa і недовірa серед населення, а це створює сприятливий грунт для заворушень у майбутньому. Суспільство поляризується все більше, багато людей обирають екстремальні політични сили в пошуках притулку, а це збільшує поляризацію. Ми опинилися в деструктивній спіралі, і ми повинні терміново знайти вихід з цієї ситуації.

Європейські уряди помилково намагаються вирішити це питання. Замість того щоб захищати населення, вони обмежують його права та свобод и, в той час як початкова проблема залишається. Питання не в тому що існує всілякі релігійні, етнічні та інші групи. A також не в тому, що уряд не чує і не бачить все, що говорять та роблять його громадяни. Проблема не в свободі пересування. Направляти політичні засоби проти ціх питань це не більше, ніж використання ситуації в реалізації реформ, які суперечать Загальній декларації прав людини ООН. Ці небажані реформи не тільки не підвищують безпеку в будь-якому випадку, але й призведуть до суспільства спостереження, яке пронизано незгодою та недовірою між людьми. У такому суспільстві цензура підмінює свободу слова. Водночас ви йдете на поступки терористів метою яких є викликати паніку та страх.

Причина того, що нашe суспільство сталo небезпечним, це війна яка породжує війну та насильство яке породжує насильство. Ці терористичні організації існують у контексті – де мільйони людей у всьому світі зазнають величезні страждання тому що іноземні держави просувають свої інтереси через спровокованi війни, економічні кризи та підтримки різноманітних екстремістських груп. Це просто для екстреміст ів у цих умовах: озброювати жертви, посилювати свій вплив і отримувати ширшу підтримку для подальшої помсти. Ми не можемо мати безпечне суспільство поки умови не зміняться. А зміна ціх умов засновувана на відповідальній політиці яка формується за такими принципами:

I) ніякого розподілу зброї, боєприпасів та іншого військового обладнання в зони конфліктів.

II) ніякої підтримки для різних груп які незаконним та/або насильницьким шляхом, намагаються взяти під контроль географічнi області.

III) ніякої толерантності до тортур.

IV) Нульова терпимість для інтервенціоністською політики, яка призвела до руйнування десятків країн в останні десятиріччя.

Ми вимагаємо, щоб наші політичні представники настільки швидко, наскільки це можливо почали працювати на національному та міжнародному рівнях для:

1) захистa прав і свобод громадян, перешкоджати внесення змін до законів, що обмежують право на приватне життя при комунікацїі, а також право на захист персональних даних.

2) санкціонування організацій, груп і країн, що активно чинять опір переліченим вище принципам (I-IV).

Justitia Pax Veritas

Sign this petition »

Help us translate this letter to Your language. Send us the translation and we will publish it here.